https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Reklám

Tételek száma: 99

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1661 Vegyen részt a keresztrejtvény-pályázaton, TOTO-LOTTO kihajtható reklámkiadvány, szép állapotban, 8p
13109.

1661 "Vegyen részt a keresztrejtvény-pályázaton", TOTO-LOTTO kihajtható reklámkiadvány, szép állapotban, 8p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 szecessziós számolócédula
13110.

cca 1910 szecessziós számolócédula

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1903-1925 5 db órásmester reklámlapja, reklámjegyzéke
13111.

1903-1925 5 db órásmester reklámlapja, reklámjegyzéke

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
2
1933 Lampart csillárok képes árjegyzéke, papírkötés, 73p, borítón kisebb szakadásokkal + Petrol Heating hőlégszóró kihajtható rekám szórólap, apró szakadással, 1940körül
13112.

1933 Lampart csillárok képes árjegyzéke, papírkötés, 73p, borítón kisebb szakadásokkal + Petrol Heating hőlégszóró kihajtható rekám szórólap, apró szakadással, 1940körül

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
21
Rádióárlap rövidhullámú kézikönyv melléklettel, Hornyák Szilveszter rádiószaküzlete. Bp., é.n. (1940 körül), Hornyák Szilveszter, 152p. Foltos papírkötésben + Bodnár Jenő rádió osztály árjegyzéke 1938/9 idényre, Bp.. Papírkötés, jó állapotban.
13113.

Rádióárlap rövidhullámú kézikönyv melléklettel, Hornyák Szilveszter rádiószaküzlete. Bp., é.n. (1940 körül), Hornyák Szilveszter, 152p. Foltos papírkötésben + Bodnár Jenő rádió osztály árjegyzéke 1938/9 idényre, Bp.. Papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
9
Fejléces, reklámos szórólapok és borítékok, 10 db (Steiner József és Fia, Vértes és Sebestyén Úri Divat és Kalap Üzlete, Kőbányai Polgri Serfőző és Szent István Tápszerművek, stb.)
13114.

Fejléces, reklámos szórólapok és borítékok, 10 db (Steiner József és Fia, Vértes és Sebestyén Úri Divat és Kalap Üzlete, Kőbányai Polgri Serfőző és Szent István Tápszerművek, stb.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Ernst Krause & Co., szerszámgépek képes árjegyzéke. 90p. Papírborításban.
13115.

cca 1920 Ernst Krause & Co., szerszámgépek képes árjegyzéke. 90p. Papírborításban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
Vegyes reklámnyomtatvány tétel (Santroch & Heide, Nagykovácsy Milenkó, Blum és Testvére, stb.), több szecessziós, art deco stílusban
13116.

Vegyes reklámnyomtatvány tétel (Santroch & Heide, Nagykovácsy Milenkó, Blum és Testvére, stb.), több szecessziós, art deco stílusban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
2 db retró OTP hajtogatható persely és kosár papír reklám
13117.

2 db retró OTP hajtogatható persely és kosár papír reklám

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm
13118.

Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.
13119.

Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
2
ABN AMRO Bank Szekszárd feliratos pénzes zsák, 64x40 cm
13120.

ABN AMRO Bank Szekszárd feliratos pénzes zsák, 64x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz