1911-12 Turistaság és Alpinizmus.
II. évf. 1911-12. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és sérült gerinccel, első néhány oldal kissé foltos.Tulajdonosi névbejegyzéssel.