Bolhapiac Tételek száma: 560
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2168936
11899
375
Flea Market
Szovjet masszírozógép és villanyborotva eredeti dobozában, nem kipróbált 2071206
11900
375
Flea Market
Morinox olasz, ezüstözött alpakka evőeszköz készlet dekoratív fa díszdobozban. 2179477
11901
375
Flea Market
Alabástrom tintatartó szett, üveg betéttel, középső nagy rész mérete 21x26,5 cm 2169666
11902
375
Flea Market
90 db piercing, testékszer táblán 2169647
11903
375
Flea Market
Kis elektromos mikroszkóp, működő állapotban. 13 cm 2127314
11904
375
Flea Market
Kínai selyemkép, fa keretben, 36×27 cm 2165250
11905
375
Flea Market
Nemzeti Újság fém táblája, rozsdás, kopott, 36×13 cm 2039538
11906
375
Flea Market
Retró alumínium uzsonnás doboz és zseblámpa, nem kipróbált, 16×24 cm, h:16 cm (kopott) 1840833
11907
375
Flea Market
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm 2099522
11908
375
Flea Market
Sisley műbőr színházi táska újszerű állapotban 35x29 cm 2164093
11909
375
Flea Market
Kézi és gépi hímzések + lenvászon terítő, össz. 5 db 2147448
11910
375
40000
Flea Market
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft