Bolhapiac Tételek száma: 560
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2198714
11815
375
Flea Market
Kék-piros gyöngyös, félköríves, vastag nyaklánc, 47x10 cm 2198494
11816
375
Flea Market
Régi olló Ferenc József és Sissi képmásával, h: 14,5 cm 2199425
11817
375
Flea Market
Murano üveg alkatrész, apró kopásnyomokkal, d: 3,4 cm, m: 5 mm 2199420
11818
375
Flea Market
cca 1970-80 Olimpiai ötkarikával díszített 5db fém gomb, d: 1,5 cm 2199407
11819
375
Flea Market
2199413
11820
375
Flea Market
1968 John F. Kennedy arcképével díszített 5db fém gomb, d: 2,5 cm 2199417
11821
375
Flea Market
1968 John F Kennedy arcképével díszített 15db műanyag gomb, d: 1,5 cm 2200835
11822
375
Flea Market
Régi balatoni szuvenírek. Kézzel festett kagylók Tihany képpel, díszkulacs 4,5-5 cm 2198983
11823
375
Flea Market
Retro ovális övcsat, 9x6,5 cm 2200040
11824
375
Flea Market
2 db fém piperetükör, 6x6 cm + 1 fém díszes tűző, h: 9 cm 2200031
11825
375
Flea Market
Régi fém doboz Diabolo felirattal, kopott, d: 5 cm 2200050
11826
375
Flea Market
Réz Sforza pecsét, belül zománcozott címerrel, d: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft