Könyvek: Vallás

Tételek száma: 79

17448.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Glatz Jakab: Buzgóság könyve mivelt családok számára. Ágostai hitvallásu bécsi consist tanácsnok után. Pest, 1843, Emich Gusztáv, 1 t.(acélmetszet  címkép)+VI+400 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
17449.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17450.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
17451.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Predigten auf die hohen Festtage des Herrn, Mariens und der Heiligen. Erster Band; Dritter Band. Wien, 1803., 14+342+2;314+6 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Korabeli egységes félbőr-kötésben, aranyozott gerinccel, a gerincen piros, aranyozott feliratú címkével.  Nemecskay István névbejegyzéseivel, dátumozva (1826,1840.) Valamint a Dócs/Dojcs parókia bélyegzőjével és bejegyzésével: Sigillum Ecclesiae Dojcsensis AD EO. SS. Parochialis., Parochia Dojcs 1859.  Nemecskay István (1792-1884) dócsi születésű gerencséri plébános, később a nagyszombati Szent Miklós káptalan kanonokja, majd a nagyszombati káptalan prépostja.  Dócs/Dojč község, 1899-ig Dojcs, nagyszombati kerületben, a Szenicei járásban.
17452.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17453.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szentkuthy Miklós: Szent Orpheus Breviáriuma I-II.. Bp., 1973. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17454.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bálint Sándor-Barna Gábor: Búcsújáró magyarok. A magyarországi búcsújárás története és néprajza. Bp., Szent István Társulat, az Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17455.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Legyen akaratod szerint. Kegyeleti katalógus 2000. Szerk.: Emmer Edit. Bp., 2000, Trio Produkció. Kiadói papírkötésben.
17456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17457.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17458.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szabó Attila: Jézus Krisztus élete és tanításai. Szombathely, 1989, Esztergályos Jenő. Kiadói papírkötés.+ Isten előtt állsz... Versek a magyar irodalomból. Bp.,2004, Auktor. Kiadói aranyozott bársonykötés. + Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, foltos.
17459.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft