Jávorka Sándor-Soó Rezső: A magyar növényvilág kézikönyve. I. kötet. Magyarország vadontermő és termesztett növényeinek meghatározója, ökológiai és gazdasági útmutatója. Bp.,1951, Akadémiai Kiadó, XLVI+582 p.+1 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.