Medicorum philosophorumq. Icones... (reprint) Latin nyelvű.
Bp., 1985... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000014/Medicorum-philosophorumq-Icones-reprint-Latin-nyelvu-Bp-1985-Allami-Konyvterjeszto-VC3~II2204760
2204760
17530
375
Books: Other languages
Leírás: Medicorum philosophorumq. Icones... (reprint) Latin nyelvű.
Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Váll. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor