Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

Robert Hamerling: Amour und Psyche. Német nyelven. Lipcse, Verlag von Adolf Titze. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés.
17515.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17516.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Máriaremetei zarándokhely. Német nyelvű, gót betűs kiadvány illusztrációkkal. Bp., 1900, J. Heisler Könyv- és Kőnyomdája. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, kopott festett lapélekkel.
17517.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
P. J. -B. Boone: Manuel de Lapologiste. Tournai, 1855., vászonkötéses, kopott, foltos borító és lapok, francia nyelvű
17518.

P. J. -B. Boone: Manuel de L'apologiste. Tournai, 1855., vászonkötéses, kopott, foltos borító és lapok, francia nyelvű

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wilhelm Busch: Ubenteuer eines Junggefellen, München, n.é., fr. Baffermann kiadása, vászonkötéses, szakadozott, kopott borító, a lapok helyenként firkáltak vagy foltosak
17519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17520.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
The Illustrated Encyclopedia of country music. London, 1986, Salamander Books Ltd. Kiadói papír borításban + Sony News svéd nyelvű folyóirat
17521.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17522.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Robert Lippmann: Die gesamte Holzbearbeitung in Fabrikbetrieben und Handwerkstätten. Jena, 1922, Verlag von Hermann Costenoble. Kiadói félvászon kötésben.
17523.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Faust. Eine Tragödie von Johann Wolfgang von Goethe. Erster Theil. Mit Ornamenten von Rudolf Seitz. München, Theodor Stroefers Kunstverlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban / linen binding, damaged condition
17527.

Faust. Eine Tragödie von Johann Wolfgang von Goethe. Erster Theil. Mit Ornamenten von Rudolf Seitz. München, Theodor Stroefer's Kunstverlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban / linen binding, damaged condition

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
R. P. Christoph Fischer: Herren-Auge. Nürnberg, 1719, Johann Friedrich Rüdigern. Német nyelven. Útmutató gazdáknak, parasztoknak. Festetics Julianna (?) kézírásával. Rézkarcokkal, illusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, borító erősen sérült, gerince hiányzik, lapok foltosak.
17528.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
R.R.P. Ignatio Trauner: Seistliche seelen jagd. H.n. 1690, Johann Caspar Bencards. Tulajdonosi bélyegzővel, rézkarcokkal, illusztrációkkal. Első oldalon kézírással. Kartonált papírkötésben, gerince hiányzik, sérült állapotban, lapok foltosak.
17529.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft