Várossy Gyula: Kedélyes történetek. Humoros elbeszélések. Bp., 1900.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Varossy-Gyula-Kedelyes-tortenetek-Humoros-elbeszelesek-Bp-1900-Csorgey-Zoltan-rajzaiv~II2197430
2197430
16695
375
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Várossy Gyula: Kedélyes történetek. Humoros elbeszélések. Bp., 1900., Csörgey Zoltán rajzaival, vászonkötéses, kopott borító
: kozár_edit