1924 Olcsvaapáti, Olcsva-Apáti; 89. sz. Turul cserkészcsapat átkelése... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Kepeslapok/Magyarorszag~1500005/1924-Olcsvaapati-Olcsva-Apati-89-sz-Turul-cserkeszcsapat-atkelese-a-Szamoson-a-komppal-pho~II2203493
2203493
21124
375
Hungary
KĂŠpeslapok
Leírás: 1924 Olcsvaapáti, Olcsva-Apáti; 89. sz. Turul cserkészcsapat átkelése a Szamoson a komppal. photo (kopott sarkak / worn corners)
Anyagjel:
T2/3
: ra