1 200 Ft
cca 1890-1910 berenczei Kováts Géza (1864-1927) bányafőmérnök és Domahidai Domahidy Ida (1864-1911), Domahidai Domahidy Ferenc (1824-1902), Szatmár vármegye főispánjának lánya portréi, össz. 6 db keményhátú fotó szatmári és nagybányai műtermekből, hátoldalán feliratozott, sérült, foltos, kopott, 20,5×11 és 24x18 cm közötti méretekben