Egykori eredeti jelmezek után festette Kiss L.: Az ellenség tábora. Az osztrák és orosz hadsereg, továbbá az oláh, szerb és hurbanista lázadók fegyverzete és felszerelése 1848-49-ben. Részlet Gracza György. Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története c. könyvből. Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 16x24 cm