Olvashatatlan jelzéssel: 1848-1849, Petőfi és Bem. Rézkarc, papír, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-1848-1849-Petofi-es-Bem-Rezkarc-papir-jelzett-kisse-foltos-uve~II2195111
2195111
10514
375
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: 1848-1849, Petőfi és Bem. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm
: kozár_edit