Neogrády jelzéssel: Vaddisznók. Olaj, vászon. Díszes, kissé sérült neo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Neogrady-jelzessel-Vaddisznok-Olaj-vaszon-Diszes-kisse-serult-neobarokk-stilusu-fa-ke~II2189652
2189652
10348
375
24000
Leírás: Neogrády jelzéssel: Vaddisznók. Olaj, vászon. Díszes, kissé sérült neobarokk stílusú fa keretben, 61x79 cm
: kozár_edit