Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Komaromi-Kacz-Endrene-1883-1954-Rozsas-csendelet-Akvarell-papir-jelzett-Serult-uve~II2195043
2195043
10238
375
Leírás: Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Sérült, üvegezett, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 50×41 cm
: kozár_edit