Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, foltos.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadar-Gyorgy-1912-2002-Csendelet-Rezkarc-papir-jelzett-foltos-Uvegezett-fa-keretben-~II2199302
2199302
10205
375
Leírás: Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben, 29,5x24 cm
: kozár_edit