Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült, 59,5×70,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jelzes-nelkul-Halaszok-Olaj-karton-serult-59-5C39770-5-cm~II2188864
2188864
10560
375
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült, 59,5×70,5 cm
: karap_norbert