Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágok. Akvarell, papír, kartonra k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Demeczkyne-Volf-Irma-1874-1957-Viragok-Akvarell-papir-kartonra-kasirozva-jelzett-es-datC3~II2197297
2197297
10139
375
Leírás: Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágok. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Volf Irma 1892.II.16), 24x18 cm
: kh