Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2130367
10553
375
Azonosítatlan jelzéssel: Pirate of the night. Monotípia, papír. 31x51 cm Üvegezett keretben. 2194616
10554
375
Azonosítatlan jelzéssel: Gémeskút rézkarc, papír. Jelzett 30x40 cm Üvegezett keretben 2199343
10555
375
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 40×29,5 cm 2195514
10556
375
14000
Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm 2199059
10557
375
Jelzés nélkül, német (?) alkotó: A jövő zenéje, 1920-30 körül, fametszet, papír, üvegezett keretben, 11x7 cm 2197905
10558
375
Jelzés nélkül: Női portré. Színes bőrkép, keretben. 16,5x11x5 cm 2197446
10559
375
Jelzés nélkül: Háromkirályok. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12,5x9,5 cm 2188864
10560
375
15000
Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült, 59,5×70,5 cm 2197611
10561
375
4800
Jelzés nélkül, El Greco (1541 körül-1614) után: Szent Márton és a koldus. Ceruza, papír, hullámos, kisebb gyűrődésekkel. Sérült ga keretben, 44×27 cm 2197532
10562
375
3200
Jelzésnélkül: A festő. Szén, karton, üvegezett fa keretben, 47×32 cm 2201104
10563
375
4 db jelzés nélküli színész karikatúra. Vegyes technika, 9x8 cm + 1 db akvarell. 6,5x12 cm 2203332
10564
375
Jelzés nélkül: Sivatagi jelenet. Olaj, karton, üvegezett, sérült díszes fa keretben, 33x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft