Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 23

Győry Miklós (1905-1995): Galamb. Rézkarc, papír, jelzett, 11x4 cm + Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége fényképes igazolvány Győry Miklós részére, benne Domanovszky Endre és Kádár György aláírásával
10631.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris eroticis Tibertii Pinterits (erotikus kisgrafika). Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén, 8x14 cm
10632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vadász Endre (1901-1944), 2 db kisgrafika: Reisinger Jenő könyve. Klisé, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm + B.U.É.K Lustig Istvánék 1942. Fametszet, papír, 11,5x12
10633.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1975 Kass János (1927-2010): Boldog Új Évet, rézkarc, jelzett, 6x4 cm A másik oldalán Kass János saját kezű új évi jókívánságaival, és saját kezű aláírásával.
10634.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
Kmetty János (1889-1975): Ex libris Szenes Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, hátoldalán J. Kmetty Budapest 1916 bélyegzővel, jobb felső sarkán törésnyommal, 7×7 cm
10635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fery Antal (1908-1994), össz. 2 db kisgrafika: Ex libris jef Arras. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×7,5 cm + BUÉK! 1986. Fametszet, papír, jelzett, lap bal széle foltos, 7,5x11,5 cm
10636.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db ex libris és kisgrafika (Kolozsváry Sándor, Bálint Ferenc, Désiré Acket). Különféle technikák, papír, Bálint Ferenc jelzett, különböző méretben.
10637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kondor Béla (1931-1972): Az öreg halász és a tenger, illusztrációk, 11 db fametszet, jelzés nélkül, 9,5×5,5 cm
10638.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12 db népművészeti témájú, színezett rézkarc képeslap Vajna György kiadásában, mind postázva / 12 Etchings on used postcards 15x10 cm
10639.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr. Ludwig Bence. Fametszet, papír, szakadással, paszpartuban, jelzett a dúcon, 6,5×7,5 cm
10640.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vertel József (1922-1993), össz. 4 db kisgrafika: 3 db Ex libris Alma Petz és Európai Biztonsági és együttműködési Értekezlet Bécsi Találkozó 1986. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5×5 és 8x6 cm közötti méretekben
10641.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14
Össz. 9 db ex libris, különféle technikák, papír, 8×6 és 12,5x10,5 cm közötti méretekben
10642.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft