Zsolnay mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, aranyozott, jelzett. ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-mokkas-csesze-aljjal-Kezzel-festett-aranyozott-jelzett-apro-formahibaval-d-11-cm~II2185937
2185937
11089
374
Leírás: Zsolnay mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, aranyozott, jelzett. apró formahibával. d: 11 cm
: karap_norbert