2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Össz. 5 db Zsolnay porcelán tányér és tálka, ebből 4 db szociális otthon, 1 db kórház felirattal, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d. 13 és 21,5 cm közötti méretekben