Bertram porcelán kisfiú. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Bertram-porcelan-kisfiu-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-19-5-cm~II2186059
2186059
11203
374
4200
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: Bertram porcelán kisfiú. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,5 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: