Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2132580
30781
374
4400
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1933. "Budapest Sport Egyesület Br motorsport emlékplakett "AUTÓ MOTOR OSZTÁLY - BUDAY BÉLA B.KENESEI EMLÉKTURA 1933 X. 15." zománcozott BSE címerrel (41x60mm) T:2 patina 2184402
30782
374
Numizmatika
1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés 2132637
30783
374
Numizmatika
1936. "Boden-tó - Balaton verseny" Br emlékérem az Osztrák Automobil Club és Királyi Magyar Automobil Club közös kiadásában, a Boden-tó és a Balaton közti verseny alkalmából, hátoldalán "FÜRTH WIEN VI" gyártói jelzéssel (70mm) T:1- 2131740
30784
374
Numizmatika
1937. "H. A. E. EGER GYÖNGYÖSI CSILLAGTURA 1937" Br emlékérem (52x50mm) T:1- 2131876
30785
374
Numizmatika
1938. "KAC (Kispesti Athletikai Club) 1938. IX. 11." Br díjérem zománcozott KAC címerrel, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés (60x40mm) T:2 2125781
30786
374
Numizmatika
1939-1940. "PSE 1899 (Postás Sport Egyesület)" Br plakett Csillik Margit részére (2xkl) (55x46mm,80x55mm) márványtalpon + Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése / Bajnoki Érem" jelzett Ag díjérem "LE" beütéssel (2xklf) (29,47g, 29,61g/0.800/40mm) T:2 2191059
30787
374
Numizmatika
1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 2184425
30788
374
Numizmatika
1941. "Ép testben ép lélek - Loden SC 1941." Br plakett angyalábrázolással (89x132mm) szürke márványtalapzaton (100x148x14mm) T:2,2- 2132364
30789
374
Numizmatika
1941. "JUHÁSZ ISTVÁN SERLEGMÉRKŐZÉS IV.díj GAMMA - H.T.I., DANUVIA - M.O.M." Zn labdarúgó díjérem eredeti dobozában, "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (100x55mm) T:1- 2132340
30790
374
Numizmatika
1941. "SZORGALMAS MUNKÁÉRT 1941. V.L.E.A." Magyar Labdarúgók Szövetségének Br sport emlékplakettje, eredeti dobozában (79x55mm) T:1,1- 2132332
30791
374
Numizmatika
1942. "RADVÁNY VÁNDORDÍJ III." Br labdarúgó díjérem eredeti dobozában ("BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 8.") (40mm) T:1- 2108439
30792
374
Numizmatika
1943. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Magasugrás női III. o. I. 1943" (40mm) + 1948. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Olympiai Válogató 1948. I.", hátoldalon "FONYÓ" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft