Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2108387
30793
374
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1944. "Futura Testedző Egyesület" egyoldalas ezüstözött fém plakett, hátoldalon gravírozva "NŐI E.B. 1944 4x100M II." (46x56mm) T:1- kis patina 2132001
30794
374
Numizmatika
1950. "ÉDOSZ S.E. TIHANY 1950." ezüstözött Br motorsport díjérem mellszalagon (45x45mm) T:2 2167351
30795
374
Numizmatika
~1950. "GRABINSZKY DEZSŐ SPORTTÁRS 10 ÉVES AKTÍV SPORTTEVÉKENYSÉGÉÉRT" Br emlékplakett a KISTEXT SE zománcozott címerével (58x78mm) T:2- 2132547
30796
374
Numizmatika
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, felvarrható T:2- 2131617
30797
374
Numizmatika
1950. "MMSZ (Magyar Motorsport Szövetség) I." Br fülezett sportérem (56x60mm), T:2 patina 2185644
30798
374
Numizmatika
1972-1974. 4db klf hollóházi porcelán sport plakett díszdobozban, közte 1974. "Magyarország - Norvégia férfi atlétikai viadal 1974." T:1,1- 2185636
30799
374
Numizmatika
1976-1985. "MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség)" hollóházi porcelán és kerámia plakett (4xklf), 3db díszdobozban T:1- 2131883
30800
374
Numizmatika
1977. "NB I-BEN ELÉRT EREDMÉNYÉHEZ GRATULÁL AZ ÁLLAMI PÉNZVERŐ" aranyozott sportérem, zománcozott Vasas, Újpesti Dózsa, Ferencváros címerekkel (az Újpesti Dózsa címerének ragasztása elengedett) (59mm) T:1 2189923
30801
374
14000
Numizmatika
1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (70,22g/1.000/43x72mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2155438
30802
374
Numizmatika
1982. "Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982" fém emlékérem (70mm) T:1- 2191036
30803
374
4800
Numizmatika
2003. "Magyar Vitorlás Szövetség - Hungarian Yachting Association / Hotspring Kékszalag - Magyar Nagydíj Győztese - 2003" aranyozott fém sportdíj szalagon (78x69mm) T:1- 2131927
30804
374
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "BUDAPESTI REF. FŐGIMN. SPORTCLUBJA" fülezett Br sportérem, SGA gyártási jelzéssel (33x33mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft