https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bordó színű üres kitüntetés tok, a kialakított fészek méretei alapján feltehetően a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje számára
31415.

Bordó színű üres kitüntetés tok, a kialakított fészek méretei alapján feltehetően a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje számára

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
18
Osztrák-Magyar Monarchia / Pozsony 1886. ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (A Pozsonyi I. József Katonai Veterán Egyesület alapításának 10. évfordulójára 1886. június 13) kétoldalas Br emlékérem füllel (33,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bratislava 1886. ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (10th Anniversary of the Jopseph I Military Veteran Association of Bratislava 13th June 1886.) double sided Br commemorative medallion with ear (33,5mm) C:VF edge error
31416.

Osztrák-Magyar Monarchia / Pozsony 1886. "ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (A Pozsonyi I. József Katonai Veterán Egyesület alapításának 10. évfordulójára 1886. június 13)" kétoldalas Br emlékérem füllel (33,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bratislava 1886. "ZUR ERINNERUNG AN DAS 10 JÄHR GRÜNDUNGSFEST DES ERZHERZOG JOSEF 1. PRESSBURGER MILITÄR VETERANEN VEREIN 13. JUNI 1886 (10th Anniversary of the Jopseph I Military Veteran Association of Bratislava 13th June 1886.)" double sided Br commemorative medallion with ear (33,5mm) C:VF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1896. 896-1896 Milleniumi Br lemezjelvény (55x41mm) T:2 / Hungary 1896. 896-1896 Br sheetmetal badge for the Hungarian Millenium (55x41mm) C:XF
31417.

1896. "896-1896" Milleniumi Br lemezjelvény (55x41mm) T:2 / Hungary 1896. "896-1896" Br sheetmetal badge for the Hungarian Millenium (55x41mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1908-1946. A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés
31418.

1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
~1920-1940. Kisújszállási Ref. Horthy Gimnázium zománcozott sapkajelvény, darutoll tartóval (60x30mm) T:2- zománchibák, rögzítőpántok nélkül
31419.

~1920-1940. "Kisújszállási Ref. 'Horthy' Gimnázium" zománcozott sapkajelvény, darutoll tartóval (60x30mm) T:2- zománchibák, rögzítőpántok nélkül

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
10
~1930. CREDO zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) + ~1930. Kettős keresztes zománcozott fém kitűző + 1938. 1938. Szt. István év Br lemezkitűző (17x24mm) + 1959. Horváth Mihály ÁltalánosGimnázium Szentes - 1859-1959 Br jelvény (42x36mm) T:2,2- zománchiba
31420.

~1930. "CREDO" zománcozott Br, katolikus egyesületi jelvény (19x15mm) + ~1930. Kettős keresztes zománcozott fém kitűző + 1938. "1938. Szt. István év" Br lemezkitűző (17x24mm) + 1959. "Horváth Mihály ÁltalánosGimnázium Szentes - 1859-1959" Br jelvény (42x36mm) T:2,2- zománchiba

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya Br kitüntetés füllel. A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31,5mm) T:2
31421.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31,5mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
1939. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa zománcozott fém jelvény Boczán Károly Csokonai u. 8. gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:1-,2 hátlapon patina
31422.

1939. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Kassa" zománcozott fém jelvény "Boczán Károly Csokonai u. 8." gyártói jelzéssel (27,5x22,5mm) T:1-,2 hátlapon patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
~1930-1940. M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége) ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance) silver plated badge (14x19mm) C:AU
31423.

~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége)" ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance)" silver plated badge (14x19mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1942. Munka! Becsület! 1941-42 aranyozott Br vasutas sapkajelvény (54x40mm) T:2 horpadás
31424.

1942. "Munka! Becsület! 1941-42" aranyozott Br vasutas sapkajelvény (54x40mm) T:2 horpadás

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
5
1946. Nemzetközi Ifjúsági Szövetség (nagy és kis méretben is) zománcozott + 10db, főleg zománcozott szocialista jelvény, közte Kisdobos jelvény T:2-
31425.

1946. Nemzetközi Ifjúsági Szövetség (nagy és kis méretben is) zománcozott + 10db, főleg zománcozott szocialista jelvény, közte "Kisdobos" jelvény T:2-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1950. Magyar Munka Érdemérem kitüntetés, hátlapján 1949 évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. Merit Medal of Hungarian Labour decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.
31426.

1950. "Magyar Munka Érdemérem" kitüntetés, hátlapján "1949" évszámmal, mellszalag nélkül T:1 Hungary 1950. "Merit Medal of Hungarian Labour" decoration, without ribbon C:UNC NMK.: 516.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
26

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz