Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 19

cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: La Surprise par. Aug. Moreau, Mille dOr cm
11327.

cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos. Bronz, márvány talapzat, jelzett: "La Surprise par. Aug. Moreau, Mille d'Or" cm

Törölve
WMF mokkás készlet. 6 db csésze, aljjal. Jelzett alpakka, porcelán betéttel. Hibátlan.
11328.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Réz asztalközép allegórikus díszítéssel, ló figurával metszet üveg betéttel (lepattanásokkal) 67 cm
11329.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Tamun jelzéssel. Bronz, design gyertyatartó m: 12 cm, 21x21 cm
11330.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11331.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fa kártya láda MÁV réz plakettel. Benne Ikarusz francia kártya pakli (hiányos) Intarziás ládika. 21x15 cm
11332.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
XIX. sz. eleje: B. Martin, London mikroszkóp, réz, jelzett, hiányos, egy lencse eltört, nem hozzá való tartóval / Vintage microscope with missing parts.
11334.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11335.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
11336.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Antik, XIX. sz., nagy méretű fa feszület fa korpusszal, kézzel festett. Korpusz jobb karja javított, fa feszület kopott és kissé sérült, hátoldalán tulajdonosi névbejegyzéssel. 92x46 cm / Antique 19th century wood crucifix on wood base, right hand repaired, with some wear on the wood base. 92x46 cm
11337.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Ezüst (Ag.) talpú ólomkristály pohár, 6 db, színes, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11338.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Nagy méretű ezüstözött cukortartó, hibátlan üvegbetéttel. Jelzett. 31x17 cm
11339.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft