Képkeretek Tételek száma: 8
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2021322
11895
374
Frames
Bronz plakett keret, belső d: 11,5 cm, külső: 12,5×12,5 cm 2131843
11896
374
Frames
Régi ovális fa és gipsz keret. Sérülésekkel. Belső méret. 45x35 cm 2074736
11897
374
Frames
Modern arany színű fa képkeret, újszerű állapotban, belső: 31,5×56,5 cm, külső: 41×66 cm 2184353
11898
374
Frames
Díszes, üvegezett fa keret, benne goblein, jó állapotban, belső méret: 35×23 cm 2162427
11899
374
Frames
Díszes, reprezentatív sérült üvegezett képkeret gobleinnel. Belső méret: 63,5×51,5 cm 2164720
11900
374
Frames
cca 1900 Schlechte Musikanten, Carl Reichert pinx-Photogravure Bruckmann, München, Union, nyomat, üvegezett fakeretben, foltos, 15x12 cm, 34x28 cm 2191004
11902
374
Frames
Masszív kör alakú, üvegezett fa keret, benne egy gobelinnel Képméret d: 18,5 cm, keret méret 34 cm 2190059
11903
374
Frames
Szecessziós réz képkeret, tükörrel, belső méret: 18,5x14,5 cm külső méret: 25x19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft