Fotó

Tételek száma: 320

cca 1865 Madarász családról készült keményhátú fotó, Mikolasch S. nagykanizsai műterméből 10x6 cm
12319.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1860 Skopall József győri fényképész műtermében készült keményhátú fotó, 10x6,5 cm
12320.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1885 Ellinger Ede fényképész műtermében készült keményhátú fotó Szereday Aladárról, 10,5x6,5 cm
12321.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1880 Veress Ferenc kolozsvári fényképész műtermében készült keményhátú fotó, 9,5x6 cm
12322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Helfgott Sámuel budapesti fényképész műtermében készült keményhátú fotó, 11x7 cm
12323.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1902 Budapest, Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,1x10,9 cm
12324.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1890 Budapest, Kozmata Ferencz (1864-1902) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, vintage fotó, ez a műterem 72974. sz. felvétele, a hordozó karton minden sarka kopott, 21x11,5 cm
12325.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1890 Budapest, Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, ez a műterem 28531. számmal jelzett felvétele, 20,3x10,8 cm
12326.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1901 Budapest, Koller Károly tanár utódai műtermében készült, keményhátú vintage fotó, ez a műterem 77743. számmal jelzett felvétele, 20,9x11,4 cm
12327.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1880 Budapest, Koller Károly (1838-1889) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, a felirat szerint: Novák Emilről, 20,4x9,6 cm
12328.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1904 Budapest, Mai és Társa csász. és kir. udvari fényképészek műtermében készült, keményhátú vintage fotó, szép hátlap grafikával, 20,6x10,9 cm
12329.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1890 Budapest, Goszleth István (1850-1913) fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,1x11,4 cm
12330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft