Fotó

Tételek száma: 320

cca 1885-90 Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, újságíró és felesége, Hermann Leontin portréja. Strelisky budapesti műterméből, keményhátú fotó kartonon. Kopott, sarkainál kissé sérült 20,5x11 cm
12367.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1970 Gross Arnold (1929-2015), Kossuth-díjas magyar grafikus nyomtatott fotója, nyomtatott aláírással, üvegezett fa keretben, 12x9 cm
12368.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12369.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12370.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1970-1972 Mai magyar fiatalok, sajtófotó, rajta: Radics Béla (1946-1982) gitáros, Som Lajos (1947-2017) basszusgitáros, és egy azonosítatlan dobos, (Tűzkerék?, Taurus?), 24x18 cm
12371.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1921 Bp., Révész Dezső rendező gyermekművész növendékeivel Tellér Frigyes tanár hangversenytermében, feliratozott fotó, 15x23 cm
12372.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Városok, tájak, épületek (Berne, Párizs, stb.), 7 db keményhátú fotó, 6×10 és 11×16,5 cm közötti méretekben
12373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1870 Kossuth Lajos (1802-1894) portréja, keményhátú fotó, a felületén kis sérüléssel, kis hiánnyal, egyébként jó állapotban, 10,5x6,5 cm
12374.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930 Bouarada Tunézia, vadászok pihenőn / Hunters in Tunesia 6x9 cm
12375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
MALÉV repülőgépek ki- és berakodása, feltöltése, stb., 2 db fotó, 8,5×12,5 cm
12376.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914 Ócsa, templom, 5 db fotó, 5,5×8,5 cm
12377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1947 Budapesti tűzijáték, 2 db fotó, 9×14 és 8×10 cm
12378.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft