Össz. 3 db réz tárgy: Gyertyatartó, háromágú, kissé kopott, m. 15 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~12/Ossz-3-db-rez-targy-Gyertyatarto-haromagu-kisse-kopott-m-15-cm-h-21-cm-plus-Mozsar-m~II2184208
2184208
11513
374
Flea Market
Leírás: Össz. 3 db réz tárgy: Gyertyatartó, háromágú, kissé kopott, m. 15 cm, h: 21 cm + Mozsár, m: 5 cm + Tálka, d: 12 cm
: karap_norbert