Rabindranath Tagore: A lélek sugallata. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda Min... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/374/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1000021/Rabindranath-Tagore-A-lelek-sugallata-Bp-1972-Egyetemi-Nyomda-Miniatur-Konyvgyujto-Klubja~II2190494
2190494
17343
374
Books: Minibooks
Leírás: Rabindranath Tagore: A lélek sugallata. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klubja. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
: karap_norbert