17076.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
2 000 Ft
15
Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásÃtásokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz. Hetedik, átnézet és bÅ‘vÃtett kiadás. Szövegközti ábrákkal. +Ritter Gusztáv: A gyümölcskert. [Egybekötve.] Bp.,1911-1912, Pallas, 370 p.+1 sztl. lev.+2+23 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, egy bekötött kézzel Ãrt oldallal is, a cÃmlapokon bejegyzésekkel, néhány aláhúzással.