1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, firkált lapokkal.