5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Smiánich (?) Alajos 1941. jan. 13. jelzéssel: Botra akadt cipő (Pecázók karikatúra). Akvarell, tus, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, sérült fa keretben, hátoldalán korabeli Fischer Budapest keretező címkével, 33×23,5 cm