Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Hollohazi-porcelan-cukortartok-2-db-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-m-6-5-cm~II2178654
2178654
11137
373
Leírás: Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm
: kozár_edit