Herendi porcelán kutya, matricás és kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-porcelan-kutya-matricas-es-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-4-5x6-cm~II2178643
2178643
11078
373
Leírás: Herendi porcelán kutya, matricás és kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 4,5x6 cm
: kozár_edit