Porcelán Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2181009
11122
373
Zsolnay búgócsigás kislány figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, foltokkal 12,5x16 cm 2093709
11123
373
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszál repedéssel, jelzett, m:13 cm 2164588
11124
373
Zsolnay virágmintás porcelán készlet, 31db-os, kínáló tállal, tányérokkal, csészékkel, aljakkal, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, csorbával, az egyik csésze pótolt 2127303
11125
373
Zsolnay virágmintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2178287
11126
373
Zsolnay porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzett, kopott, apró mázhibákkal, m: 13 cm 2178567
11127
373
Zsolnay kis kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 7,5 cm 2184183
11128
373
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm 2184185
11129
373
Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2183840
11130
373
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm 2178489
11131
373
Zsolnay Budapest mintás porcelán butellák, 2 db, matricás, jelzett, kopásokkal m: 7,5 cm 2178621
11132
373
Össz. 5 db porcelán tányér: 2 db Hüttl Tivadar, matricás, jelzett, mindkettő sérült, d: 25 cm + 2 db Zyolnay art deco, matricás, jelzett, egyik alján máz hibával, d: 24 cm + 1 db Gránit, fehér porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm 2179512
11133
373
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutál, matricás, jelzett, apró kopásokkal d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft