Porcelán Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2183800
11098
373
Herendi 744. sz. mintás füles bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d:12 cm, m: 10 cm 2183836
11099
373
Herendi Waldstein mintás füles kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x19,5 cm 2183802
11100
373
Herendi Waldstein Multicolor mintás kávés csésze aljjal. bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.13x11 cm, 8 cm. 1907183
11101
373
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 2180354
11102
373
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm 2180352
11103
373
Herendi csipkebogyó mintás mély/ leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2180353
11104
373
Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2183068
11105
373
Herendi virág mintás hiányos teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. 2182987
11106
373
Herendi ritka virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm 2182993
11107
373
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 17 cm 2183838
11108
373
Herendi virág mintás áttört dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:22 cm 2178145
11109
373
Herendi virág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1943), hibátlan, m: 4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft