Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2178596
30837
373
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Csorba Géza (1892-1974) 1934. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (49mm) T:1- kis patina 2181765
30838
373
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag és fém emlékérem pár (16,20g/0.925/32mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2131965
30839
373
Numizmatika
Gács Lajos (1905-1981) DN "Kozma Endre Emlékverseny / KMAC (Kiráyi Magyar Automobil Club)" Br emlékérem (39mm) T:2
Hungary ND "Endre Kozma Memorial Competiton / KMAC (Royal Hungarian Automobile Club)" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Gács (39mm) C:XF 2080204
30840
373
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1949. "Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest" Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2 2152132
30841
373
Numizmatika
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "UTE (Újpesti Tornaegylet) / SZENIOR NÉGYES I. 1935. VI. 20." Br plakett (73x43mm) T:2
HPII 1782 2177781
30842
373
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt / 1936. VII. 23-26." Br díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 2144973
30843
373
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2
Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF 2145805
30844
373
Numizmatika
Zombori Kiss István (1902-1953) 1940. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Nyolcas II. 1940" Br díjérem (50,5x50,5mm) T:1- 2145773
30845
373
Numizmatika
~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság" Br sportérem (34mm) + 1921. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / P.M.K.B. T.E. 1930.I.28." Br díjérem (37mm) T:2 kis ph. 2180416
30846
373
Numizmatika
1927. "III. T.V.E. 1927 aug" ezüstözött Br tenisz emlékérem (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés 2160095
30847
373
Numizmatika
~1928. "MAGOSIX - MÁGRT (az első hatütemű magyar autó)" zománcozott gomblyukjelvény T:2- 2154395
30848
373
Numizmatika
1929. Sport díjplakett, második helyezett számára "M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft