Porcelán és bolha tétel. Zsolnay tányér MSZMP lógóval, jelzett, alján... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500011/Porcelan-es-bolha-tetel-Zsolnay-tanyer-MSZMP-logoval-jelzett-aljan-repedesekkel-kopott-~II2176276
2176276
11393
373
Flea Market
Leírás: Porcelán és bolha tétel. Zsolnay tányér MSZMP lógóval, jelzett, alján repedésekkel, kopott, d: 23 cm + NDK villa MSZMP lógóval + 3 db fém kés
: kozár_edit