Bolhapiac Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2180038
11391
373
Flea Market
2 pár, össz. 4 db rendszámtábla, magyar és német, kopásnyomokkal 2179983
11392
373
Flea Market
Fonott kosárban porcelán és üveg tárgyak, össz. 11 db, többek közt: Hollóházi hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm. Drasche porcelán cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, máz hibákkal, m: 7,5 cm. Royal Dux kutya pár, kézzel festett, jelzett, lepattanással az egyik kutya nyakörvén, h. 26 cm, m: 21 cm, stb, részben sérült 2176276
11393
373
Flea Market
Porcelán és bolha tétel. Zsolnay tányér MSZMP lógóval, jelzett, alján repedésekkel, kopott, d: 23 cm + NDK villa MSZMP lógóval + 3 db fém kés 2176277
11394
373
Flea Market
Vegyes konyhai eszköz tétel.Só- és borsszóró + befőttes üveg + szovjet fém kések és villák 2176286
11395
373
Flea Market
Össz. 4 db rendszám (2 db magyar, 1 db svájci, 1 db német), kopásnyomokkal 2177952
11396
373
Flea Market
cca 1920-40 vasaló, vas és fa fogantyúval, Weiss Manfréd WM logóval, Budapest SzFV Gázművei tulajdona felirattal, fogantyú kissé laza, m: 16, h: 20 cm cm 2177947
11397
373
Flea Market
Szovjet retró elektromos szamovár, kábel nélkül, alján jelzett, m: 39 cm 2177953
11398
373
11000
Flea Market
BCE snooker dákó, két részben, eredeti tokjában, jó állapotban, h: 76 és 74 cm 2177955
11399
373
Flea Market
Ion márkájú laptop tokok, 2 db, eredeti csomagolásban és dobozban, jó állapotban, 23,5x33 és 24x33,5 cm 2178165
11400
373
Flea Market
Címeres Erdély falitányér, kézi faragás, jelzés nélkül, Vargyas vagy környéki munka, d: 27 cm 2145421
11401
373
Flea Market
Afrikai húros hangszer. Sérült húrokkal.Nyomott mintákkal. Fa. 70 cm 2165590
11402
373
Flea Market
Díszdoboz bornyitó eszközökkel, Dél-afrikai fehérborral Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft