Dr. Mangold Lajos, Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme. A középkor története. A népvándorlástól az első keresztes háborukig. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett félvászon kötés, sérült gerinccel és kötéssel, első néhány lap kijár..