17184.
373. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. kötet. Bp., 1915, Universitas. Félvászon kötés, kopottas állapotban, foltos, aláhúzásokkal.