https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 33

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.
17244.

Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.
17245.

Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
17246.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 345+346-665+666-973 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
17247.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 345+346-665+666-973 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Tanulmányok. Bp.,1909, Franklin, VIII+2+442+2 p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
17248.

Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Tanulmányok. Bp.,1909, Franklin, VIII+2+442+2 p. Első kiadás. Átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Zugor István: Magyar-holland szótár. Hongaars-Nederlands Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Kiadói egészvászon-kötés.
17249.

Zugor István: Magyar-holland szótár. Hongaars-Nederlands Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Ford.: Dr. Lengyel József. Nyíregyháza, 1993, Könyvjelző. Kiadói papírkötés. A freudizmus. Vál. és szerk.: Halász László. Pro és Kontra. Bp.,1988, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17250.

Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Ford.: Dr. Lengyel József. Nyíregyháza, 1993, Könyvjelző. Kiadói papírkötés. A freudizmus. Vál. és szerk.: Halász László. Pro és Kontra. Bp.,1988, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Népszerű tudományos előadások Faraday, Helmholtz, és Pettenkofer munkáiból. Fordították: Déri Miksa, Hoitsy Pál, Keleti Gusztáv, és Sajóhelyi Frigyes. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
17251.

Népszerű tudományos előadások Faraday, Helmholtz, és Pettenkofer munkáiból. Fordították: Déri Miksa, Hoitsy Pál, Keleti Gusztáv, és Sajóhelyi Frigyes. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Lukács György: Nietzsche és a fasizmus. Bp.,1949,Hungária, 87 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17252.

Lukács György: Nietzsche és a fasizmus. Bp.,1949,Hungária, 87 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz