https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15617.

Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15618.

Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. Ford.: Szilágyi Nóra. hn., 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15619.

Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. Ford.: Szilágyi Nóra. hn., 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. +7 tábla. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a gerinc részben hiányos, egy hiányzó képtáblával.  1942-es angol nyelvű ajándékozási sorokkal Pista Bácsinak. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának névbejegyzésével.
15620.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. +7 tábla. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a gerinc részben hiányos, egy hiányzó képtáblával. 1942-es angol nyelvű ajándékozási sorokkal "Pista Bácsinak". Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának névbejegyzésével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.
15621.

Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség 1924-2014. H.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15622.

Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség 1924-2014. H.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Rózsaligeti László: Magyar olimpiai lexikon 1896-2002. 2004, Helikon. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
15623.

Rózsaligeti László: Magyar olimpiai lexikon 1896-2002. 2004, Helikon. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Weglárz Iván: Rendőrségi Sportalmanach. Bp., ORFK OKI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15624.

Weglárz Iván: Rendőrségi Sportalmanach. Bp., ORFK OKI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15625.

Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs Titi János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
15626.

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben.
15627.

Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15628.

Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz