Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 7

Fulvio Testi (1593-1646): Poesie liriche del Conte D. Fulvio Testi. Venetia, 1666., Gio[vanni] Pietro Brigonci, 646 p. Olasz nyelven. Korabeli pergamen-kötésben, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, hiányos elülső szennylappal, az elülső borító belsején hiányos papírral, pár lap kissé foltos, pár lap fűzése laza és részben kijár (482-503.)/ Parchment-binding, with spotty cover, little bit damaged spine, loose and little bit damaged binding, some pages spotty, some pages are partly coming out (482-503.) In Italian language.
17373.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
C. Cornelius Tacitus azonosítatlan kiadású, című műve. [Opera Omnia (?)] (Vita, Honores, et Scripta, Series Chronolgica Rerum, Annalium Liber I-VI, XI-XVI., Historiarum Liber I-V., De situ, moribus et popil Germaniae, Agricolae Vita, Dialogus de Oratoribus) hn., én. (XVIII. század első fele), nyn.,18 sztl. lev.+616+12 Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, hiányzó címlappal.
17374.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Romania hermitages, monasteries, churches c. könyv kiadói, bontatlan zsugorfóliában
17376.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17377.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17379.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Molnár Ferenc: A Hattyú. Olasz nyelvű színházi szövegkönyv. 72p. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötésben, enyhén kopottas állapotban.
17380.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft