3 000 Ft
Kolligátumok az Olcsó könyvtár több műveiből, 6 kötetbe kötve: Macaulay B. T.: Machiavelli. Ford.: B. P.,Freeman A. Edward: Az angol alkotmány fejlődése. A legrégibb időktől fogva. Ford.: Kónyi József. (Egy kötetben.); Gabányi Árpád: A kapi-vár., Berczik Árpád: A peterdi csata, Berczik Árpád: A bálkirálynő. (Egy kötetben.); Chateaubrieand: Atala. Ford.: Csiky Kálmán., Dickens Károly: Karácsoni ének. Ford.: Belényesi Gábor., Gogol Miklós: Beszélyek az orosz életből. (Egy kötetben.); Csiky Gergely: Anna., Hugo Victor: Ruy Blas., Voltaire: Zaire. (Egy kötetben.); Macaulay T. B.: Lord Bacon. Ford.: B. P., Kemény Zsigmond: Szerelem és hiuság., Hugo Victor: Herani. Ford Szász Károly. (Egy kötetben.); Dugonics András: Toldi Miklós., Kerényi Frigyes összes költeményei. 1840-1851. (Egy kötetben.); Bp., 1875-1895., Franklin. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kijáró címlappal.