cca 1920 Pécsi József (1889-1956): Polgári lakásbelső, pecséttel jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1920-Pecsi-Jozsef-1889-1956-Polgari-lakasbelso-pecsettel-jelzett-vintage-foto-17x23-~II925776
925776
12012
373
4200
Photo
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: cca 1920 Pécsi József (1889-1956): Polgári lakásbelső, pecséttel jelzett vintage fotó, 17x23 cm, karton (széle sérült) 25x33 cm
: vörös_iván