Metszetek

Tételek száma: 35

cca 1880-1890 Zágráb (Zagreb/Agram) látképe fejléces levélpapíron, Zágráb, Leopold Hartman, litográfia Leipzig, Danckert & Schwarze, metszet: 8x20 cm, papír: 26x22 cm. Ritka!/ cca 1880-1890 View of Zagreb (Agram/Zágráb), letter paper, Zagreb, Leopold Hartman, litography, Leipzig, Danckert & Schwarze, engraving: 8x20 cm, paper: 26x22 cm. Rare!
11000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm
11001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
11002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fiumei papírgyárat ábrázoló, újságból kivágott Stuhlmüller-féle acélmetszet, félig leragasztott paszpartuban, 13x17 cm
11003.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Albert Henry Payne (1812-1902): St: Peters, Rom, Leipzig-Dresen Englischen Kunstanstalt, acélmetszet, kissé foltos, egyik sarka hajtott, 19x27 cm, George Goodwin Kilburne (1839 - 1924): In the Borghese Gardens, Cassell Petter&Galpin, acélmetszet, enyhén foltos, 22x28,5 cm; cca 1860 St. Clemente, Rome, litográfia, Eduard Hölzel, Wien, közte foltos, 15×22 cm
11004.

Albert Henry Payne (1812-1902): St: Peter's, Rom, Leipzig-Dresen Englischen Kunstanstalt, acélmetszet, kissé foltos, egyik sarka hajtott, 19x27 cm, George Goodwin Kilburne (1839 - 1924): In the Borghese Gardens, Cassell Petter&Galpin, acélmetszet, enyhén foltos, 22x28,5 cm; cca 1860 St. Clemente, Rome, litográfia, Eduard Hölzel, Wien, közte foltos, 15×22 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4 db, külföldi városokat ábrázoló acélmetszet félig leragasztott paszpartuban, 10,5x16 és 13x15,5 cm között.
11005.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gróf nádasdi és fogarasföldi Nádasdy Ferenc (1708-1783): császári-királyi tábornagy (k.k. Feldmarschall), horvát bán litografált portréja 14x21cm Üvegezett keretben / Count Franz Nadasdy Croatian Ban
11006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Széki Teleki Domokos gróf (1773-1798) utazó, útirajzíró, mineralógus, költő, királyi táblai ülnök litografált portréja. 9x12 cm Üvegezett keretben
11007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1863 Balogh Laszló Anna Színes litográfia. 11x16 cm Üvegezett keretben
11008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1840 Goethe rézmetszetű portréja. 12x17 cm paszpartuban
11011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft